Wsparcie psychologiczne

Separator

WYZWANIE 6

Separator
Napis wyzwanie na żółtym tle z dziećmi

Tydzień temu zachęcałyśmy Cię do zastanowienia się nad osobami, które stanowią dla Ciebie wsparcie. Dzisiaj zaś proponujemy, aby jednej z tych osób podziękować. Dlaczego? Odczuwanie wdzięczności pozwala wzrastać i rozwijać się, wnosi radość i uśmiech zarówno w Twoje życie, jak i tych, którzy są wokół ciebie.

Zapraszamy do wysłuchania wstępnego nagrania:
https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=xxMeZW1_yvc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1VGcK1XYTp1KQ6TJ6t99Qfgf4uc18k5NMvRO7-OIgqFvAz5IFNjF1__Is

Pomyśl o kimś kto jest teraz dla Ciebie ważny lub zrobił dla Ciebie coś wyjątkowego. Jeśli jest kilka takich osób wybierz jedną i zastanów się za co mógłbyś jej podziękować. Budowanie poczucia wdzięczności jest najbardziej wymowne poprzez powiedzenie drugiej osobie za co i jak bardzo jesteśmy jej wdzięczni. Możesz zrobić to osobiście, jak również w formie listu, e-maila, sms- a. Może zdarzyć się tak, iż osoba o której myślisz nie ma pojęcia jak wiele dla Ciebie znaczy i Twoja wiadomość będzie dla niej miłym zaskoczeniem.
 
To wyzwanie jest bardzo osobiste dlatego nie wymagamy dzielenia się z nami jego efektami. Jeśli masz ochotę napisz nam tylko czy udało Ci się je wykonać. Mamy nadzieję, że podziękowanie sprawi wiele radości Tobie i drugiej osobie. Wierzymy, że Twoja wypowiedziana lub opisana wdzięczność do wybranej osoby zostanie przez nią doceniona i stanie się dla niej ważna.
Powrót

Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz numer telefonu
81 532 80 78
535 769 900

Przejdż do kontaktu