Wsparcie edukacyjno-zawodowe

Separator

SZKOLNICTWO SPECJALNIE W POWIECIE LUBELSKIM W 2021 R.

Separator
Różowa grafika z napisami INFORMATOR SZKOLNICTWO SPECJALNE 2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną placówek kształcenia specjalnego na rok szkolny 2020/2021 oraz ofertę poradni psychologiczno-pedagogicznych prowadzonych przez Powiat Lubelski.

Powiat Lubelski jest organem prowadzącym dla następujących placówek:

  • Zespół Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie,
  • Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze w Bystrzycy i Załuczu 
  • Trzech Poradni Psychologiczno- Pedagogicznych w Bełżycach, Bychawie i Nr 7 w Lublinie. 

Powiat Lubelski w kompleksowy sposób organizuje edukację uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w oparciu o tradycję oraz to, co najlepsze we współczesnej pedagogice specjalnej. To miejsca, w których dzieci i młodzież czują się bardzo dobrze, odnoszę sukcesy, uczą się, rozwijają i nawiązują serdeczne przyjaźnie. Nasze placówki zapewniają różnorodne rozwiązania w obszarze edukacji, terapii, opieki i wychowania uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, a także wspierają ich rodziny.

Oferta szkół specjalnych oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych prowadzonych przez Powiat Lubelski znajduje się na stronie www.powiat.lublin.pl oraz na poszczególnych stronach internetowych placówek, a także w specjalnie przygotowanej dla Państwa broszurze dostępnej poniżej:

Ikona pdfInformator - Szkolnictwo specjalne w Powiecie Lubelskim 2021/2022, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [1013.63 KB]

 

Powrót

Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz numer telefonu
81 532 80 78
535 769 900

Przejdż do kontaktu