Jesteś tutaj / Aktualności / IV Powiatowa Konferencja Szkolnictwa Specjalnego

Separator
IV Powiatowa Konferencja Szkolnictwa Specjalnego
28-02-2020

Odbędzie się 25 marca 2020 r. w Zespole Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie. Konferencja skierowana jest do rodziców, nauczycieli i osób zainteresowanych szkolnictwem specjalnym. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Celem konferencji jest:
  • Prezentacja oferty Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Załuczu, Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bychawie, Bełżycach i w Lublinie.
  • Zaprezentowanie rozwiązań w obszarze edukacji, terapii, opieki i wychowania skierowanych do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i ich rodzin oferowanych przez szkolnictwo specjalne.

Konferencję uatrakcyjnią stosika wystawiennicze wszystkich prowadzonych przez Powiat Lubelski placówek kształcenia specjalnego, poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz PCPR w Lublinie.

Plakat -IV Powiatowa Konferencja Szkolnictwa Specjalnego

Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz numer telefonu

Przejdż do kontaktu