Jesteś tutaj / Aktualności / IV Powiatowa Konferencja Szkolnictwa Specjalnego

IV Powiatowa Konferencja Szkolnictwa Specjalnego

Separator
Wykadrowana część plakatu, osoby trzymające się za ręce, tworzące team.
28-02-2020

Odbędzie się 25 marca 2020 r. w Zespole Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie. Konferencja skierowana jest do rodziców, nauczycieli i osób zainteresowanych szkolnictwem specjalnym. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Celem konferencji jest:
  • Prezentacja oferty Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Załuczu, Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bychawie, Bełżycach i w Lublinie.
  • Zaprezentowanie rozwiązań w obszarze edukacji, terapii, opieki i wychowania skierowanych do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i ich rodzin oferowanych przez szkolnictwo specjalne.
 
Konferencję uatrakcyjnią stosika wystawiennicze wszystkich prowadzonych przez Powiat Lubelski placówek kształcenia specjalnego, poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz PCPR w Lublinie.
 
Plakat -IV Powiatowa Konferencja Szkolnictwa Specjalnego UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY 25 marca 2020 r. godz. 10:00 Zespół Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie, Matczyn 9, 24-200, Bełżyce| tel. 81 516 24 00 IV POWIATOWA KONFERENCJA SZKOLNICTWA SPECJALNEGO dla rodziców, nauczycieli i osób zainteresowanych szkolnictwem specjalnym W programie • Prezentacja poszczególnych placówek kształcenia specjalnego oraz poradni psychologiczno- pedagogicznych prowadzonych przez Powiat Lubelski • Przedstawienie w wykonaniu dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie Wystąpienia rodziców - rodzicielskie dobre praktyki • Porady specjalistów Zapewniamy transport: zgłoszenia pod numerem: • Warsztaty tematyczne dla rodziców ( 81 528 66 57 Konferencję uatrakcyjnią stoiska wystawiennicze wszystkich prowadzonych przez Powiat Lubelski placówek kształcenia specjalnego, poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz PCPR w Lublinie. Powiat Lubelski PCPRlublin
 
Powrót

Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz numer telefonu
81 532 80 78
535 769 900

Przejdż do kontaktu