Jesteś tutaj / Aktualności / Zapraszamy na VIII Powiatową Konferencję Szkół Branżowych

Zapraszamy na VIII Powiatową Konferencję Szkół Branżowych

Wykadrowana część plakatu: Rodziców Absolwentów Przedsiębiorców DOŁĄCZ DO NAS ! Powiat Lubelski
06-02-2020

Zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej i ich rodziców na VIII Powiatową Konferencję Szkół Branżowych pn. ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ TWOJĄ MĄDROŚCIĄ w ramach kampanii „Zawodowy Strzał w 10!”, której celem jest prezentacja oferty edukacyjnej szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Lubelski.

W programie konferencji przewidziane są liczne atrakcje. Oprócz prezentacji oferty edukacyjnej Szkół Powiatu Lubelskiego organizatorzy przygotowali dla uczestników stoiska wystawiennicze szkół, udział doradcy zawodowego, pokazy umiejętności zawodowych oraz konkursy z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy 27 lutego br. o godz. 10.00 do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach.

Plakat VIII Powiatowa Konferencja Szkół Branżowych VIII Powiatowa Konferencja Szkół Branżowych ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ TWOJĄ MĄDROŚCIĄ w ramach kampanii