Jesteś tutaj / Aktualności / Warsztaty umiejętności wychowawczych

Warsztaty umiejętności wychowawczych

Logo Regionalnego Punktu Diagnozy i Terapii FASD z kolorowymi puzzlami w kształcie trójki po prawej stronie.
14-05-2024

Warsztaty umiejętności wychowawczych w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (PbP)

Szanowni Państwo,

Regionalny Punkt Diagnozy i Terapii FAS/FASD w Lublinie organizuje bezpłatne JEDNODNIOWE szkolenie pt.: „Warsztaty umiejętności wychowawczych – Porozumienie bez przemocy" w terminie 3 lub 4 czerwiec 2024 r.

Osobą prowadzącą jest Pani Anna Guzek-

Trenerka komunikacji wg Porozumienia bez Przemocy (NVC), arteterapeutką. Jest mamą adopcyjną dwojga rodzeństwa. Prowadzi kursy dla rodziców i wychowawców, szkolenia dla osób pracujących z dzieckiem i rodziną, grupy wsparcia, arteterapię dla dorosłych, młodzieży, dzieci oraz rodzin, warsztaty rozwojowe, treningi komunikacji i warsztaty umiejętności rodzicielskich i wychowawczych ze szczególnym uwzględnieniem rodziców w kryzysie rodzicielskim, rodzin w kryzysie więzi, a także rodzicielstwa adopcyjnego i zastępczego. W obszarze zainteresowań Pani Anny Guzek jest problematyka dezintegracji rodziny oraz adopcji.

W roku 2012 wraz z mężem założyła Fundację Wsparcia i Rozwoju Rodziny „Zielone Wzgórze".

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu! Naprawdę warto.

Poniżej przesyłam link do ankiety rekrutacyjnej na szkolenie.

Miejsce szkolenia: Sala konferencyjna Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie

Celem zakwalifikowania się na szkolenie, prosimy o przesłanie ankiety w terminie do 20 maja 2024 r.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Ankieta rekrutacyjna na szkolenie