Jesteś tutaj / Aktualności / Bezpłatna gra edukacyjno/ terapeutyczna dla dzieci i młodzieży dotycząca asertywnej ochrony granic - informacje

Bezpłatna gra edukacyjno/ terapeutyczna dla dzieci i młodzieży dotycząca asertywnej ochrony granic - informacje

Separator
Czerwone światło na twojej granicy
23-10-2023

Projekt „Czerwone światło na Twojej granicy” realizowany jest z grantu nr K2m/0209 finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Gra, zatytułowana „Czerwone światło na Twojej granicy” została stworzona z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku 6 – 14 lat. Celem gry jest poznanie prawidłowych sposobów stawiania i obrony granic przez dzieci i młodzież w sytuacjach ryzyka ich przekraczania. Gra może być stosowana przez nauczycieli podczas godzin wychowawczych, pedagogów i psychologów, terapeutów środowiskowych oraz inne osoby pracujące z dziećmi i młodzieżą do 14 roku życia.

Jesteśmy przekonani, że gra "Czerwone światło na Twojej granicy" może stanowić cenne wsparcie w edukacji i realizacji oddziaływań profilaktyczno/ terapeutycznych, pomagając dzieciom zdobywać umiejętności potrzebne do budowania zdrowych, szanujących granice osobiste relacji. Dlatego też prosimy o przekazanie informacji o możliwości bezpłatnego pobrania gry do osób zainteresowanych.

Ponadto informujemy, że osoby zainteresowane tematyką ochrony granic dzieci i młodzieży oraz zdobyciem większej ilości informacji o grze zapraszamy na konferencję online „Terapeutyczne i wychowawcze aspekty stawiania granic przez dzieci i młodzież”, która odbędzie się w formie online w dniu 26 października w godzinach 16.00-20.00.
Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/9Q1kQyAgVtcpcgq56

 

 

Powrót

Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz numer telefonu
81 532 80 78
535 769 900

Przejdż do kontaktu