Jesteś tutaj / Aktualności / KONKURS FOTOGRAFICZNY "DZIEŃ DZIECKA W TWOIM OBIEKTYWIE"

KONKURS FOTOGRAFICZNY "DZIEŃ DZIECKA W TWOIM OBIEKTYWIE"

Separator
grafika z napisem konkurs
23-05-2022

Drogi Uczniu, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, w którym pokażesz jak spędzasz dzień 1 czerwca, co powoduje radość i uśmiech na Twojej twarzy. Sposobów jest wiele, może to być spacer z przyjaciółmi, wyjście na lody, ale też przejażdżka na rowerze i wiele, wiele innych. Może zechcesz nam pokazać swój spacer po lesie, spotkaną wiosnę albo wesołe zabawy na podwórku? Zapraszamy Cię do podzielenia się formą spędzenia, aktywnością podjętą w Dniu Dziecka w formie fotografii.

Celem konkursu jest wykonanie fotografii  „Dzień Dziecka w Twoim obiektywie”. Chodzi również o zachęcenie do celebrowania święta dającego radość, uśmiech oraz beztroskie chwile. Uwiecznienie swojej radości będzie cieszyć, zwłaszcza po izolacji covidowej od rówieśników, dotychczasowych aktywności. Wraca do nas ras radość, cieszmy się nią! :) 

Czas trwania konkursu

Dzieci i młodzież zainteresowane wzięciem udziału w konkursie powinny z pomocą osób dorosłych przesłać listownie wydrukowaną fotografię do dnia 30 czerwca 2022 r. na adres: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 7 w Lublinie, ul. Okopowa 5 , 20-022 Lublin.

 

Ikona docxRegulamin konkursu na fotografię "DZIEŃ DZIECKA W TWOIM OBIEKTYWIE" , plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [20.13 KB]

Ikona docxKARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "DZIEŃ DZIECKA W TWOIM OBIEKTYWIE", plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [15.80 KB]

Powrót

Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz numer telefonu
81 532 80 78
535 769 900

Przejdż do kontaktu