Jesteś tutaj / Aktualności / LATO W POWIECIE LUBELSKIM

Kawałek plakatu z napisami konkurs fotograficzny LATO W POWIECIE LUBELSKIM
28-07-2021

KONKURS TRWA DO 18 SIERPNIA

Pokaż nam jak spędzasz wakacje? Aktywnie, jeżdżąc na rowerze? Leniuchując na leżaku przed domem? Spacerując po powiatowych lasach? A może odkryłeś nowe, ciekawe miejsce w Powiecie Lubelskim i chcesz nam je pokazać? Koniecznie weź udział w naszym konkursie fotograficznym!

1. Zrób zdjęcie ukazujące jak wyglądają Twoje wakacje na terenie Powiatu Lubelskiego
  2.  Zaproś do polubienia strony Powiat Lubelski- Starostwo Powiatowe w Lublinie oraz do grupy Powiat Lubelski w Obiektywie co najmniej 3 osoby
  3.  Udostępnij post konkursowy na swojej tablicy
  4.  Opatrz swoje zdjęcie specjalnym konkursowym hasztagiem #KonkursLatowPowiecieLubelskim
  5.  Zamieść zdjęcie na grupie "Powiat Lubelski w Obiektywie" i napisz gdzie zostało zrobione (gmina, miejscowość)

PAMIĘTAJ, ŻE ZDJĘCIE MUSI BYĆ ZROBIONE NA TERENIE POWIATU LUBELSKIEGO

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!

Czekamy na Wasze wspaniałe zdjęcia  pokażcie Nam jak świetnie można się bawić i odpoczywać w Powiecie Lubelskim!

Do wygrania gadżety powiatowe.

Dodatkowo najpiękniejsze zdjęcia zostaną opublikowane we wrześniowym wydaniu Panoramy Powiatu!

POWIAT LUBELSKI POLECA SIĘ NA WAKACJE!

Link do naszej grupy „Powiat Lubelski w obiektywie”: