Jesteś tutaj / Aktualności / Uruchomienie porad osobistych w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej

Uruchomienie porad osobistych w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej

Separator
napis kredą na tablicy Nieodpłatna Pomoc Prawna
22-06-2021

Od 1 lipca 2021 r. uruchomione zostają porady osobiste w punktach zlokalizowanych na terenie Powiatu Lubelskiego.

Uprzejmie informuję, że biorąc pod uwagę zmieniającą się sytuację epidemiczną oraz stopniowe zmniejszanie obostrzeń, podejmujemy ciągłą analizę zapotrzebowania na udzielanie osobistych nieodpłatnych porad prawnych i poradnictwa obywatelskiego w punktach oraz możliwość zapewnienia odpowiednich warunków sanitarnych zgodnych z wydanymi w dniu 9 czerwca 2020 r. przez Ministra Sprawiedliwości i Głównego Inspektora Sanitarnego zaleceniami dla funkcjonowania punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w związku z zapobieganiem oraz zwalczeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej wywołanej wirusem.
 
W związku z powyższym oraz zgłaszanym zapotrzebowaniem od 1 lipca 2021 r. uruchomione zostają porady osobiste w punktach zlokalizowanych na terenie Powiatu Lubelskiego.
 
Jednocześnie przypominam, że porady odbywają się po umówieniu terminu porady pod numerem telefonu 81 52 86 714, e-mail: pomocprawna@powiat.lublin.pl lub poprzez stronę internetową Ministerstwa Sprawiedliwości https://np.ms.gov.pl/
 
 
Starosta Lubelski
Zdzisław Antoń
(podpisano elektronicznie)
 
 
 
 
Powrót

Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz numer telefonu
81 532 80 78
535 769 900

Przejdż do kontaktu