Jesteś tutaj / Aktualności / Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne uczniów powracających do szkoły po okresie pandemii- spotkanie online dla nauczycieli

Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne uczniów powracających do szkoły po okresie pandemii- spotkanie online dla nauczycieli

Separator
Logo Poradni
19-05-2021

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 w Lublinie zaprasza pracowników pedagogicznych z gmin: Garbów, Głusk, Jastków, Konopnica, Niemce, Wólka do udziału w spotkaniu online

„Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne uczniów powracających do szkoły po okresie pandemii”.

Spotkanie zostanie zorganizowane na platformie MSTeams. Odbędzie się 26 maja  2021 r.   o godz.14.00. 

Spotkanie poprowadzą:

  1. Pani Ewa Wójcik - logopeda; przedstawienie danych z raportu badania dzieci powracających do szkoły (badanie wykonane na zlecenie Rzecznika Praw Dziecka).
  2. Pani Katarzyna Orzeł - psycholog; „Problemy psychologiczne, emocjonalne i wychowawcze uczniów powracających do szkół”.
  3. Pani Aneta Piotrowska-Sołtys – pedagog; Ministerialny program wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla uczniów i nauczycieli. Wytyczne dotyczące działań skierowanych do uczniów i rodziców po powrocie do szkół i placówek.

Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz  zwrócenia uwagi na ważne problemy, z jakimi borykają się uczniowie, rodzice i nauczyciele z punktu widzenia zgłaszanych do poradni problemów.                      

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o przesłanie maila na adres: ewporadnia7@gmail.com z wyrażeniem woli udziału w takim spotkaniu, do dnia 24 maja 2021 r.

 
Powrót

Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz numer telefonu
81 532 80 78
535 769 900

Przejdż do kontaktu