Jesteś tutaj / Aktualności / Zbiórka na rehabilitację Zbigniewea Woźniaka- Nauczyciela Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Załuczu

Zbiórka na rehabilitację Zbigniewea Woźniaka- Nauczyciela Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Załuczu

Separator
Grafika ZBYSZEK IDZIESZ?
16-02-2021

Szanowni Państwo! Zbyszek to nauczyciel, wychowawca dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Załuczu, nasz serdeczny przyjaciel !!!

 

Zawsze uśmiechnięty, radosny, z ogromnym poczuciem humoru, pełen optymizmu. Człowiek na którego zawsze i wszędzie można było liczyć, lubiany i szanowany, pełen energii i ciekawych pomysłów, Góral z krwi i kości! To jeden z tych nauczycieli, których zapamiętuje się na całe życie!

Człowiek głębokiej wiary i nadziei, wrażliwy na potrzeby innych, zawsze wyciągający ku innym pomocną dłoń. Dziś takiej pomocy potrzebuje sam.

23 grudnia okazał się dla Zbyszka dniem dramatycznym.

Ta data na długo zapadnie nam w pamięć, gdy wśród świątecznego nastroju i przygotowań nagle rozdzwoniły się telefony. Życie Zbyszka zawaliło się w ciągu jednej sekundy a czas stanął w miejscu. Nagle nic innego nie było ważne, tylko On. Wystarczyła tylko chwila nieuwagi. To mogło się przytrafić mnie, tobie, każdemu.

Zbyszek spadł z drabiny, upadł na plecy. Paraliżujący ból, brak czucia w nogach, potem już karetka, operacja jedna, druga…,niepewność, lęk, bezsilność i czekanie.

Obrażenia kręgosłupa są bardzo poważne, jest sparaliżowany od pasa w dół. Po 49 dniowym pobycie w szpitalu, jest obecnie na rehabilitacji poszpitalnej w Instytucie Medycyny Wsi w Lublinie. Droga na powrót do zdrowia i poprawę sprawności będzie długotrwała i kosztowna. W tej sytuacji ważne jest wsparcie i solidarność.

On już teraz ciężko pracuje z rehabilitantami, bo bardzo chce powrócić do pełnej sprawności i na pewno się nie podda, będzie walczył aż do zwycięstwa. Górale nigdy się nie poddają!

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki na dalszą rehabilitację Zbigniewa Woźniaka.

 

Zbiórkę można wspomóc:

 

1. dokonując wpłat na portalu zrzutka.pl, link do zrzutki:

 

www.zrzutka.pl/4knemy

 


2. Biorąc udziału w licytacjach zorganizowanych na portalu społecznościowym       

Facebook- Grupa „ Zbyszek, idziesz? - licytacje”

 

Zbyszek zawsze stawia dobro innych na pierwszym miejscu, dlatego teraz my – społeczność szkolna Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Załuczu chcemy zadbać o Niego i zapewnić jak najlepszą rehabilitację.

Naszym zadaniem jest pomóc mu stanąć na równe nogi i wyjść na prostą!

Wszystkich ludzi dobrej woli i wielkiego serca zachęcamy do działania. Wierzymy, że nasza akcja pozwoli z nadzieją i optymizmem spojrzeć Zbyszkowi w przyszłość .

Pamiętając o misji wyjątkowego zawodu nauczyciela szkolnictwa specjalnego, bądźmy zjednoczeni, solidarni i pomocni.

Zróbmy wszystko co w naszej mocy aby na pytanie: „Zbyszek, idziesz?” mógł odpowiedzieć TAK.

 

Nagranie Społeczności Szkolnej SOSW w Załuczu:

https://drive.google.com/file/d/1u0vGybMaBqk_1BqFmDxNhBe9DVJXgBwW/view?fbclid=IwAR3CoS7PpQaHTl_4bHFlSYyDxg3NrZ-afSu5Eh2LLhIzza04nS9yYaNSnrw

Społeczność Szkolna SOSW w Załuczu

 

Powrót

Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz numer telefonu
81 532 80 78
535 769 900

Przejdż do kontaktu