Jesteś tutaj / Aktualności / 21 listopada - Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada - Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Separator
Dziewczyny pozdrawiające się na ulicy
20-11-2020

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień przypada na dzień 21 listopada. Idea świętowania wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Święto to nie jest powszechnie znane i utożsamiane z dniem życzliwości i pozdrowień, nie mniej jednak warto je obchodzić. Podczas codziennego funkcjonowania, wielu spraw, obowiązków, życia w biegu brakuje czasu, aby powiedzieć drugiej osobie coś miłego i życzliwego.

Okres izolacji, wielu ograniczeń podczas aktualnego funkcjonowania dodatkowo minimalizuje dotychczasowe, bezpośrednie kontakty międzyludzkie. Nie oznacza to, że nie potrzebujemy obecności i kontaktu z bliskimi. Sprawmy więc im radość, wywołajmy uśmiech na ich twarzy i zadowolenie za pośrednictwem dostępnych możliwości (komunikatory, kontakt telefoniczny bądź e-mailowy). 

Nie potrzeba zbyt wiele, wystarczy przesłać uśmiech i pozytywną energię, powiedzieć miłe słowo.  Niech Dzień Życzliwości i Pozdrowień towarzyszy nam codziennie, w każdej sytuacji dnia, w drodze do szkoły/ pracy, w domu, w sklepie, na ulicy. 

Na zakończenie zapraszam do obejrzenia krótkiego, animowanego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=qLGNj-xrgvY&feature=youtu.be&ab_channel=CGMeetup

 

Grafika miłe słowo - Weś ze sobą Miłe słowo i podaj dalej

 

Ikona pdfMiłe słowo w formie graficznej do wydrukowania, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [135.62 KB]

Powrót

Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz numer telefonu
81 532 80 78
535 769 900

Przejdż do kontaktu