Jesteś tutaj / Aktualności / OGŁOSZENIE

12-10-2020

w sprawie funkcjonowania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 7 w Lublinie na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń , nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

W związku z ogłoszeniem obszaru Rzeczypospolitej Polskiej ,,obszarem żółtym’’, z wyjątkiem powiatów, które znajdą się w ,,obszarze czerwonym, "

przypominamy , że:

od dnia 15 maja 2020 r. do odwołania w Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej Nr 7 w Lublinie obowiązują zmiany w funkcjonowaniu polegające na ograniczeniu bezpośredniej obsługi interesantów, która jest realizowana zgodnie z Zarządzeniami p. o Dyrektora:

• Zarządzenie p. o Dyrektora Nr 27/2020 z dnia 18 czerwca 2020r. w sprawie procedury postępowania w PPP Nr 7 w Lublinie ( z późn. zm.)na czas zagrożenia epidemią choroby COVID-19 i zakażeń SARS-CoV2 na obszarze Rzeczypospolitej;

• Zarządzenie p. o Dyrektora Nr 25 z dnia 18 maja 2020r. w sprawie kontaktu z osobami trzecimi w PPP Nr 7 w Lublinie ( z późn. zm.)w sprawie procedury kontaktu z osobami trzecimi PPP Nr 7 w Lublinie w związku z obowiązkiem zachowania szczególnych warunków higienicznych w okresie stanu epidemii COVID-19 na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

1. W celu zapewnienia niezbędnej pomocy dzieciom/uczniom/rodzicom/opiekunom, w sprawach objętych zakresem realizowanych działań, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesantów:
    1. po uprzednim telefonicznym umówieniu sprawy z pracownikiem  oraz uzgodnieniu terminu wizyty co do dnia i godziny, przy uwzględnieniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa,
    2. dopuszczalna liczba interesantów przebywających w  sekretariacie w tym samym czasie w nie może być większa niż jedna osoba,
    3. w przypadku przebywania na terenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 7 w Lublinie w ramach wcześniejszej umówionej wizyty klienci zobowiązani są do zakrywania ust  i nosa przy pomocy  maseczki/przyłbicy oraz dezynfekcji rąk.
  2. We wszystkich sprawach prowadzonych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 7  w Lublinie należy kontaktować się z pracownikami wyłącznie telefonicznie pod nr tel.81 532 80 78 lub kom. 535 769 900 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16:00 i e-mailowo  na adres: ppp7wlublinie@powiat.lublin.pl  Wszelkie  informację dostępne na stronie internetowej : https://ppp7.powiat.lublin.pl/
  3. Niezbędną dokumentację dotyczącą prowadzonych postępowań mogą Państwo dostarczyć za pośrednictwem: poczty (Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 7 w Lublinie ul. Okopowa 5 , 20-022 Lublin); bezpośrednio  w Poradni  poprzez wrzucenie  do skrzynki w holu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 7 w Lublinie.

Załączniki:

Ikona docx1. Załącznik do procedura dla pracowników pedagogicznych - zasady postępowania diagnostycznego. , plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [15.21 KB]

Ikona docx2. Procedura kontaktu z osobami trzecimi w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 7 w Lublinie w związku z obowiązkiem zachowania szczególnych warunków higienicznych w okresie stanu epidemii COVID-19., plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [18.09 KB]